نمونه کار های ما
تجهیزات و نرم افزار ها
توضیحات

سامانه مکاترونیکی آنالیز، ارزیابی و درمان سه بعدی پاسچر استاتیک و دینامیک ستون فقرات در سیستم سلامت مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان متممی برای تشخیص مشکلات مفاصل، استخوان ها، ضعف عملکرد عضلات و بیماری های نورولوژیک است و علاوه بر اینکه شاخص مناسبی برای پروسه ی درمان می باشد در انتخاب بهترین برنامه ی مداخله ی درمانی نیز کمک کننده است.

جهت پایش این وضعیت، مجموعه ای از قطعات و ماژول های الکترونیکی و مکانیکی در کنار پلتفرم نرم افزاری هوشمند پردازش تصویر و سامانه پرونده الکترونیک اختصاصی، با دقت بسیار بالا محاسبات مورد نیاز را انجام خواهد داد و امکان دسترسی و پردازش آسان تصاویر پاسچرال پزشکی را در تعیین عوارض، مشکلات و فرم ستون فقرات و سایر اعضای بدن فراهم می نماید . در راستای این هدف، ایجاد و ارزیابی یک سامانه مدیریت پایگاه داده جهت فالوآپ و ثبت اطلاعات بیماران نیز برآورده می شود. با توجه به سابقه پژوهش های پیشین، اهدافی از قبیل مستند سازی داده های بیمار، پردازش و تعیین مشکلات بیمار و استخراج دانش از تصاویر وی و استفاده از این دانش برای تصمیم سازی بهتر در مدیریت بیماریهای مرتبط بصورت سامانه های تصمیم یار و نهایتا بهبود کیفیت مراقبت بهداشتی هدف گذاری شده اند.

این پروژه چارچوبی چند لایه ای  شامل قدمهای زیر خواهد بود بود:

گردآوری داده: داده های هویتی و تصاویر ۳۶۰ درجه بیمار در ابعاد سه گانه با کیفیت مناسب با بهره گیری از تجهیزات سخت افزاری تسهیل گر، دریافت خواهد شد.

پردازش: تکنیک های پردازش تصویر برای لندمارک و محاسبه زوایا و ابعاد مورد استفاده و استخراج دانش از داده ورودی مورد استفاده قرار می گیرد.

ذخیره سازی دانش: دانش بدست آمده شامل گزارشی از وضعیت کنونی بیمار ارائه شده و ذخیره می شود.

و همچنین وجود اپلیکیشن حرکات اصلاحی جهت تعامل پزشک و بیمار و ارائه تمرینات مربوط به هر بیمار از ویژگی های بارز این سامانه می باشد.

 

مستند سازی داده های بیمار، پردازش و تعیین مشکلات بیمار و استخراج دانش از تصاویر وی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نمودار ما
پایگاه داده
89%
برنامه نویسی
73%
قابلیت
93%
طراحی
65%
تیم ما
دکتر جلیل ملکی
مشاور بالینی
مهندس حامد پاکزاد
مدیر اجرایی
حسن باقرزاده
مدیر فروش و بازاریابی
دانلود رزومه