نمونه کار های ما
تجهیزات و نرم افزار ها
جزئیات اموال
مشتری

دانشگاه علوم پزشکی تبریز

تاریخ

فروردین 1399

حوزه

نرم افزار های مدیریتی

حامل های انرژی

سامانه مدیریت و پایش حامل های انرژی یک سامانه جامع برای ثبت، مدیریت، تحلیل و کنترل میزان مصرف انرژی(برق، آب، گاز و …) در ادارات و سازمانها می باشد.

طبیعتا با مانیتورینگ مکرر میزان مصرف واحد های مختلف سازمان می توان از هدر رفت انرژی جلوگیری نموده و صرفه جویی مالی بالایی را برای سازمان به ارمغان آورد.

با توجه به اینکه کنترل دائمی مصرف حامل های انرژی می تواند تا حد زیادی منجر به صرفه جویی در مصرف و در نتیجه مدیریت هزینه شود، وجود چنین سامانه ای برای سازمانها و ادارات و دانشگاهها و حتی شرکت های خصوصی بزرگ و کوچک دارای الویت بالایی است. همچنین با توجه به اینکه در این سامانه زیرساخت ارتباط با سرویس های مشاهده اطلاعات و واریز قبوض نیز دیده شده است می تواند ثبت و مدیریت قبوض را تسهیل و تسریع نماید.

لورم ایپسوم متن ساختگی نامفهوم با تولید سادگی از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دانلود رزومه