نمایه نرم افزار های ما

نرم افزار

ما با اعضای متخصص و جوان خود در حوزه نرم افزار های کاربردی در صدد ارائه خدمات با بالا ترین کیفیت و نازل ترین قیمت به شما هموطنان عزیز می باشیم

پروژه های ما

st. hans یک برنامه کاربردی جهت ثبت و پیگیری منظم بیماران مبتلا به اسکیزوفرنی می باشد که با بهره گیری از آن میتوان کمک شایانی به پایش وضعیت این دسته از بیماران نمود. استفاده از این اپلیکیشن برای بیماری های مختلف با امکان شخصی سازی داده ها و فرم ها ممکن می باشد. این برنامه کاربردی نقش بسزایی در توانمند سازی پزشکان و کادر درمان در پایش بیماری های مختلف دارد. 

از ویژگی های اساسی این برنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

* ثبت شاخص های مختلف مربوط به بیماری

* تصویر برداری از حالت بیمار

* داشبورد نمایش اطلاعات ثبت شده

و …

اپلیکیشن یونارآک برای مدیریت فرآیند ها و مشتریان شرکت امین صنعت آورین و جهت مکانیزه کردن تمامی ارتباطات بین مشتریان و نمایندگان فروش، انبارداری و خدمات پس از فروش و همچنین برای پشتیبانی مشتریان توسعه داده شده است. این اپلیکیشن به نوعی یک سیستم CRM می باشد که توسط یک پنل مدیریتی کنترل می شود. مدیران مجموعه می توانند با دسترسی به پنل امکاناتی از قبیل مدیریت مشتریان، قرارداد ها و نمایندگان، پشتیبانی، ارسال مراسلات و ارسال اعلان های خودکار را مدیریت کنند.

از ویژگی های اساسی این برنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد

* ارسال اتوماتیک اعلان ها
* تیکت های پشتیبانی
و …

ema

اپلیکیشن EMA برای ارتباط با دستگاه های هشدار سرقت از طریق پیامک استفاده می شود. اپلیکیشن حاضر این امکان را می دهد که قابلیت های مختلف دستگاه، از طریق دستورات پیامکی مدیریت شوند. با تغییر و توسعه بیشتر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، امکان مدیریت سایر دستگاه های مشابه در حوزه اینترنت اشیا وجود خواهد داشت.

از ویژگی های اساسی این برنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

* ارسال خودکار دستورات پیامکی
* مدیریت قابلیت های دستگاه برای مدیران مختلف

و …

هسته مرکزی اپلیکیشن

مهندس امیر علی آقامالی

کارشناس ارشد انفورماتیک پزشکی

مدیر تیم اپلیکیشن

دانلود رزومه