SanamSahand
SanamSahand
شرکت دانش بنیان انفورماتیک پزشکی تیمی متشکل از متخصصین دانشگاهیپژوهش و توسعه پایدارارتباطات آکادمیک گسترده خلاقیت، نوآوری، کارآفرینیسرآمد در انفورماتیک سلامت
SanamSahand

مقالات

همکاری در تجاری سازی و فروش محصولات دانش بنیان انفورماتیک پزشکی

همکاری در تجاری سازی و فروش محصولات دانش بنیان انفورماتیک پزشکی

از علاقمندان به فروش، تبلیغات و بازاریابی محصولات دانش بنیان انفورماتیک پزشکی ( لیست در بخش محصولات وب سایت موجود می باشد) دعوت به همکاری می شود.

نحوه همکاری بدین صورت است که بدون محدودیت زمانی و مکانی، فرد همکاری کننده می تواند محصولات موجود را به مراکز هدف شامل مراکز تحقیقاتی دانشگاه ها، کمیته های نظام ثبت، پزشکان، باشگاه های ورزشی و غیره معرفی نماید و پس از کسب موافقت نسبی یا کامل، با معرفی به شرکت دانش بنیان هوش مصنوعی سلامت سازن سهند (صنام سهند) از مزایای مادی و پژوهشی بر اساس توافق طرفین بهره مند شوند.

ویژگیهای سامانه های نرم افزاری و مکاترونیکی به صورت کلی در وب سایت موجود می باشد و هم اکنون در مراکز تحقیقاتی شمالغرب کشور استفاده می شوند و رضایت و تایید مخاطبین را کسب نموده اند. هدف از همکاری، بسط و گسترش استفاده از این سامانه ها در اقصی نقاط کشور با بهره گیری از پتانسیل شبکه اجتماعی دانشجویان، اساتید و کارکنان سازمانهای بهداشتی و درمانی می باشد.

لطفا برای مکاتبه با ما فرم زیر را تکمیل نمایید یا با شماره تماس ۰۴۱۳۵۴۰۱۴۵۶  ارتباط برقرار نمایید.

 

sanamsahand

sanamsahand

sanamsahandtabriz@gmail.com

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مقالات مرتبط

دیدگاه ها (0)